Nasze promocje


 

PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW DO URZĘDU SKARBOWEGO,
PROGRAMOWANIE, SZKOLENIE I FISKALIZACJA PRZY ZAKUPIE KASY GRATIS

 

Prowadzimy stałą współpracę z firmą PayTel, jednym z największych dostawców terminali płatniczych na polski rynek. Te wygodne i praktyczne urządzenia pozwolą Państwa klientom na dokonywanie płatności kartą, zakup voucherów do transakcji internetowych (np. paysafecard) oraz zakup doładowań do telefonów komórkowych (pre-paid).

- ZADZWOŃ -

58 554 15 16
58 552 12 17

- NAPISZ - 

lemargdansk@gmail.com

 • Vega TAXI

  VEGA Taxi jest profesjonalną kasą fiskalną przeznaczoną do stosowania w taksówkach. Kasa została od podstaw zaprojektowana pod kątem specyfiki pracy taksówkarzy, zgodnie z ich sugestiami oraz przy zastosowaniu najnowszej technologii w dziedzinie mikroelektroniki.

 • Ergo

  Kasa Posnet Ergo to perfekcyjne połączenie najbardziej istotnych właściwości kas oraz dotychczasowego doświadczenia w ich tworzeniu. To sprawdzone rozwiązania, niezwykła wytrzymałość oraz bogata funkcjonalność zamknięte w kompaktowej obudowie.

 • Posnet Mobile HS EJ KOPIA ELEKTRONICZNA

  Najmniejsza w Polsce, niezawodna kasa. Zmieści się w damskiej torebce, a nawet w kieszeni. Idealna dla osób prowadzących handel mobilny, a także lekarzy i prawników. Wraz z pokrowcem stanowi idealny tandem do pracy nawet w niskich temperaturach.

 • Posnet Bingo HS EJ KOPIA ELEKTRONICZNA

  Skonstruowana na bazie niezawodnej Bingo HS w połączeniu z kopią elektroniczną stanowi doskonałą, prostą w obsłudze kasę fiskalną.

 • Novitus Mała Plus

  Nieduża, jedna z najtańszych kas, z bardzo wygodną w obsłudze klawiaturą. Sprawdzona jakość.

 • Novitus Nano E KOPIA ELEKTRONICZNA

  Kasa nieduża, mobilna, prosta w obsłudze. Idealna dla lekarz, prawników, a także dla osób prowadzących handel mobilny.

  Dostępna również z eleganckim skórzanym pokrowcem w atrakcyjnej cenie.